ShowBizzz

Një tjetër ish-banor i BBVIP, do të jetë në ‘Kepin e Tundimeve’

Gjatë verës pritet të fillojë “Kepi i Tundimeve” për të cilin Kryefjala.com zbuloi se do të jetë në Turqi e do të moderohet nga Kiara Tito.

Disa nga banorët do jenë Ronaldo Sharka, Jori Delli dhe Mevlan Shaba.

Por së fundmi Kryefjala.com ka zbuluar se kastit i bashkohet edhe ish banori i BBVIP Gerti Koxhaj.

TS Poll - Loading poll ...