ShowBizzz

“Nuk je t’i prezantuese – Mos e bëj avokaten” – Alaudini ia tregon vendin Shqipës

Prezantuesi i Big Brother Vip Kosova, Alaudin Hamiti ka reaguar ashpër ndaj Shqipës gjatë prime të sotëm, shkruan Insajderi.

Derisa Shqipja ishte duke ndërhyrë në debatin që lidhej me Albën, Azemin dhe Lumbardhin, por që gjatë ndërhyrje u pa si presion i Shqipës ndaj Albës dhe mbrojtje e Lumbardhit.

Kjo ka bërë që të ndërhyj edhe prezantuesi.

TS Poll - Loading poll ...

Hamiti i thotë se po bën “avokaten” e Lumbardhit duke ia treguar vendin që nuk është ajo që po e drejton emisioni por është vetëm një banorë.