Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

Nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që Kiara Tito ka veshur natën e martesës me Luizin në finalen e BBV2 dhe bëhet me dije se po paguajnë shifra të kripura për ta veshur të njëjtin.

Mësohet se çmimi i qirasë (vetëm për 1 natë) së fustanit të Kiarës për një ceremoni martesore, ka shkuar deri në 1800 euro.

Dihet se shqiptarët kur vjen puna tek dasma nuk kursehen/

Por të paguash kaq shumë (për një natë) vetëm se e ka veshur Kiara është tjetër gjë.Related Articles

Back to top button