ShowBizzz

Olta Boka tregon arsyen e fortë pse nuk e zbulon portretin e së bijës

Me 15 korrik të vitit 2020, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Olta Boka tregon arsyen e fortë pse nuk e zbulon portretin e së

Vogëlushja po bën 3 vjec, por Olta ende nuk e ka zbuluar portretin e saj. Mbrëmjen e sotme ajo ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku zbuloi dhe arsyen e fortë.

Olta Boka tregon arsyen e fortë pse nuk e zbulon portretin e së

“E kam bërë unë këtë zgjedhje. Unë jam rritur në media dhe e di shumë mirë se çfarë do të thotë. Në moshën që ajo ka, aq të vogël nuk e koncepton dot sepse nuk e ka kapacitet për veten e saj. Nëse në të ardhmen ajo do të dojë të jetë pjesë e medias, është okay, por sa më përket mua, nuk dua ta publikoj”, tha Olta.

Olta Boka tregon arsyen e fortë pse nuk e zbulon portretin e së

Olta Boka tregon arsyen e fortë pse nuk e zbulon portretin e së