Olta nuk ka asgjë me Luanën, e tregon me këtë veprim

Komenti i Olta Gixharit për Luana Vjollcën dhe këngën e saj “Benzina” bëri xhiron e rrjetit që prej të premtes kur u mbajt prime i “Dancing with the stars”.

Luana reagoi menjëherë duke postuar një video me momentet nga “Love Island”, teksa në sfond kishte vendosur këngën “Benzina”, duke treguar direkt se e ka me Olta Gixharin.

Por Olta pas kësaj ka bërë një veprim të papritur duke komentuar në postimin e Luanës, si për t’i treguar se nuk ka asgjë me të.

“Ka lezet kështu ti vesh benzinën”, i ka shkruar Olta Luanës.Related Articles

Back to top button