ShowBizzz

Pak orë para dasmës Klea Hutën e zë ‘syri i keq’

Shumë pak orë na ndajnë nga celebrimi i dashurisë së Kleas dhe Elgitit pas shumë vitesh romancë me njëri tjetrin.

Nesër dyshja do t’a kurorëzojnë dashurinë në jug të vendit, ndërsa burime pranë tyre kanë zbuluar se dasma do të mbahet në 4 qershor në Livadh, Himarë.

Por, Klea Hutën shumë pak orë para dasmës e ka zënë syri i keq.

Ajo në postimin e fundit ka zbuluar se po kalon një infeskion në sy.

Pak ditë më parë Klea ka publikuar disa momente gazmore që çifteve iu kanë ndodhur gjatë ceremonisë dhe me sa kuptojmë tani është rradha e Kleas dhe Elgitit për të pasur ndonjë të tillë.