ShowBizzz

Pas Kleas dhe Elgitit, duket se një tjetër dasmë do të vijë së shpejti në showbizin shqiptar!

Dyshja e dashur për publikun, Lindi Islami dhe Venera Lumani, kanë qenë një prej çifteve të ftuar në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e djeshme.

E mesa duket pas pjesmarrjes në këtë dasmë, edhe ata kanë në plan të bëjnë një ceremoni martesore.

Ndoshta jo këtë verë, por së shpejti dhe këtë e themi nisur nga fotoja që ata kanë postuar së fundmi nga dasma e çiftit.

Bashkëngjitur me një selfie ku shfaqen bashkë, Venera shkruan: “Po ne, kur?”

Kujtojmë se Venera dhe Lindi vazhdojnë karrierën e tyre në muzikë pas pjesmarrjes në “The Voice of Albania”, aty ku filloi edhe romanca e tyre.