ShowBizzz

Pas vëllait të tij, edhe Butrint Imeri drejt martesës?

Ai është një nga djemtë më të kërkuar të showbizit shqiptar.

Por, Butrint Imeri ka në plan që një ditë të martohet dhe kjo mund të mos jetë shumë larg.

Mes aludimeve për lidhjen e re, këngëtari ka bërë së fundmi një postim ngacmues në Instagram.

Vëllai i Butrintit është martuar së fundmi dhe ai ka ndarë foto e video të shumta në mediat sociale.

Mes tyre edhe një foto me lulet e nuses duke shkruar: “Mu lëshua rendi për nuse”.