ShowBizzz

Përkundër sëmundjes, performanca e Johnny Depp do të vazhdojë

Në festivalin ku do të merret pjesë Johnny Depp, kanë dhënë një lajm të mirë.

Ata thonë se pavarësisht lëndimit që ka në kyçin e këmbës, aktori do të mund të performoj pas dy javësh, transmeton Indeksonline.

“Ne supozojmë se shfaqja do të mbahet”, tha një zëdhënës për ANP.

Hollywood Vampires ka anuluar tre shfaqje. Këto shfaqje do të mbahen në qytetet amerikane të Bostonit, Mançesterit dhe Bethelit për të cilat mendohej të shfaqeshin ditën e sotme, të mërkurën dhe të enjten, ndërsa tani janë zhvendosur për në korrik.

TS Poll - Loading poll ...

Përveç Depp, Hollywood Vampires përbëhet edhe nga yjet e rock-ut Joe Perry, Alice Cooper dhe Tommy Henriksen.