ShowBizzz

“Po të isha në BBV, do lidhesha me Kristin”, Antonela habit me deklaratën: “Olta s’do kishte shanse”

Ditën e sotme në “Trotuar” në “E Diell” ishin disa ish-banorë të “Big Brother VIP”, të edicionit të parë ashtu edhe të dytë.

Teksa të ftuarit kishin për të folur rreth bukurisë së Jori Dellit, Krist Aliaj u shpreh se ‘ajo do një burrë mafioz’, gjë që modelja e kundërshtoi menjëherë. Madje bukuroshja i tha të ketë kujdes, se do t’i nxirrte mesazhet që i dërgonte.

Por jo vetëm kaq, pasi Kristi i bëri komplimente Antonela Berishës, e cila në fund të bisedës bëri një deklaratë të papritur.

Po të isha me ty në BB VIP, mund të krijoja diçka me ty”, u shpreh Antonela.

TS Poll - Loading poll ...

Më pas shtoi se “Olta Gixhari nuk do kishte shans që të hynte në territorin e saj”.

Më pas Edi Manushi i tha Kristit që t’i thoshte Berishës ndonjë fjalë në frëngjisht që ta bënte për vete dhe ai tha : “Je një bukuri e egër”.