ShowBizzz

Pse Luizi dhe Kiara u larguan më shpejt nga dasma e Kleas dhe Elgitit

Luizi dhe Kiara ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në dasmën e Kleas dhe Elgitit. Çifti mori vëmendje me ardhjen e tyre dhe paraqitjen shumë elegante.

Megjithatë Kiara dhe Luiz nuk qëndruan gjatë. Ata vendosën të largoheshin nga dasma më herët, teksa atmosfera ishte në kulm.

Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin kur Kiara dhe Luiz largohen teksa nuk dihet arsyeja.

TS Poll - Loading poll ...