ShowBizzz

Puthen në buzë, Dafina dhe Kreshniku në momente romantike (Video)

Tashmë mund ta themi me bindje të plotë se po, Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë në një romancë bashkë.

Biznesmeni ka publikuar mbrëmjen e djeshme një video në rrjetet sociale, ku shihet duke shkëmbyer një puthje në buzë me Dafinën.

Kjo e fundit e ka rishpërndarë momentin e ëmbël në llogarinë e saj të Instagramit.

TS Poll - Loading poll ...

Së fundmi po përflitet se dyshja e kanë çuar lidhjen në një hap tjetër e po mendojnë martesën, megjithatë një gjë e tillë nuk është konfirmuar në asnjë moment nga çifti.lokimagazine