Qetësi para magjisë: Klea poston imazhe duke u bërë nuse

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda po martohen natën e sontme.

Përmes InstaStory Klea  ka postuar për ndjekësit pamjet e para duke u bërë nuse.

”Qetësi para magjisë”, kishte shkruar ajo në një nga fotografitë teksa po i shijonte rrezet e diellit dhe pamjen nga deti.

Kujtojmë se, dasma madhështore do mbahet në jug të Shqipërisë, shkruan ‘’Kosovarja’’.

 

 Related Articles

Back to top button