ShowBizzz

Rikthehen hatërmbetjet? “Plas” sërish midis Kejvinës dhe Luizit

Kejvina Kthella dhe Luiz Ejlli kanë patur një marrëdhënie me ulje ngritje mes tyre.

Pasi u pezullua nga gara e “Big Brother VIP” për shkak të dhunës fizike që ushtroi ndaj Luizit, Kejvina u shfaq e penduar në rrjetet sociale e madje filloi t’a mbështeste këngëtarin.

Mirëpo duket se pas përfundimit të programit, ku Luizi u shpall fitues, gjërat mes tyre ndryshuan sërish.

TS Poll - Loading poll ...

Së fundmi është vënë re se Kejvina e ka hequr këngëtarin nga ndjekësit në Instagram, ndërsa ky i fundit jo.

Kujtojmë se në intervistat e tij ai ka bërë të ditur se Kejvina është një prej ish banoreve të cilën nuk e ka takuar pas daljes, e mbase kjo mund të jetë një hatërmbetje nga ana e modeles që ka shkaktuar këtë veprim ndaj Luizit.