LifeStyle

Rrëfimi erotik i 32 vjeçarit: Së shpejti do të martohem, por gruaja nuk e di që varësia ime është të bëj seks me…

Unë jam një burrë 32 vjeçar. E fejuara ime është 37 vjeç dhe ne jemi në lidhje për dy vjet.

U takuam në palestër kur e ndihmova të hiqte disa pesha nga një nga makinat.

Ne biseduam, e takova, e ftova në lokal për një pije më vonë dhe që atëherë kemi qenë në një lidhje.

Unë qëndroj në banesën e saj të vogël, por ne kemi blerë një shtëpi së bashku për të jetuar dhe ne do të lëvizim siç duhet së bashku pas dasmës.

Si përfaqësues i shitjeve mjekësore, udhëtoj nëpër vende të ndryshme duke vizituar spitale të ndryshme dhe duke qëndruar në hotele të ndryshme.

Me kalimin e viteve, jam ngopur duke ngrënë vetë ose duke pirë në një bar, kështu që fillova të kërkoja shoqërinë e vajzave shoqëruese.

Ishte e lehtë në fillim. Nëse shkonim mirë dhe ajo ishte gati për seks, do të arrinim në një marrëveshje shtesë financiare.

Ndonjëherë jam kthyer tek e njëjta vajzë në periudha të ndryshme dhe herë pas here, nëse një nga të preferuarat e mia nuk është në dispozicion, kam marrë një punëtore seksi në rrugë.

E di që kjo është sjellje e keqe, por nuk mund ta ndihmoj veten.

E fejuara ime është plot pritshmëri dhe emocione për ditën tonë të madhe të dasmës.

Gjithçka është e rezervuar dhe e paguar dhe familjet tona mezi presin për ditën e veçantë muajin tjetër.

Unë me të vërtetë do të doja t’i lija pas zakonet e mia të vjetra kur të lidhemi, por jam i shqetësuar se mos rrëshqas në zakonin tim të keq.

Po sikur të kapem?

Përgjigja e psikologes: E keni pasur zakon të paguani për shoqërinë kur ishit të vetmuar, por tani nuk është kështu.

Tashmë e keni të fejuarën në jetën tuaj, për t’ju mbështetur.

Ju mund të hiqni zakonin tuaj të shoqërimit duke ndryshuar rutinën tuaj.

Shkoni në palestër ose pishinë. Përdorni kohën tuaj të lirë për t’u mbajtur në formë.

Përndryshe, organizoni të telefononi me video të fejuarën tuaj në një kohë të caktuar, pas darkës.

Nëse doni të sillni pak pasion në të, kjo gjithashtu mund të bëjë mrekulli.