ShowBizzz

Sa është rritur Mia! Rudina ndan momentet nga pushimet me vajzën dhe bashkëshortin

Fundjavën që lamë pas Rudina Magjistari e ka kaluar në Paris. Së bashku me vajzën dhe bashkëshortin, moderatorja ka shkuar në Disneyland. Nga atje ka postuar një seri fotosh, mes tyre edhe imazhe me vajzën Mia, të cilën rrallë e nxjerr në rrjete sociale.

Nga fotot shihet se Mia është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë.

Familja kanë pozuar të tre së bashku dhe shumë të lumtur nga ky udhëtim në tokën e përrallave Disneyland.
Sa është rritur Mia! Rudina ndan momentet nga pushimet me vajzën

TS Poll - Loading poll ...