ShowBizzz

Shuhen dyshimet për ndarjen e Olsi Bylykut dhe Egli Takos

Prej kohësh përflitet për ndarjen e Olsi Bylykut dhe Egli Takos.

Vet protagonistët nuk kanë konfirmuar asnjëherë zyrtarisht ndarjen por kanë qenë shumë detaje që kanë shtuar dyshimet.

Në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës, Olsi u shfaq i vetëm ndërsa Egli nuk ishte fare e pranishme.

TS Poll - Loading poll ...

Kjo përbën një çudi pasi çifti ( ose ish-çifti) ishin gjithmonë të pranishëm së bashku në çdo event apo festë të Kleas dhe Elgitit.

Dyshimet për ndarjen e tyre shtohet dita ditës por derisa nuk kemi një konfirmim nga vet ata mbetet akoma në kuadrin e thashethemit.