ShowBizzz

“S’ishim shoqe të ngushta”, detaje të reja – Vesa e kishte ftuar Edonën si shoqëruese kryesore në dasmën?

Ditën e djeshme, Edona gruaja e futbollistit kosovar Mërgim Berisha është deklaruar për herë të parë pas akuzave të ish të dashurës së Mërgimit, Vesa Vallasaliut se e njëjta ia kishte marr burrin.

Ajo tha se me Vesën nuk ishin shoqe të ngushta.

Ajo tha se ishin parë vetëm tri herë dhe se me Mërgimin ishin takuar pasi dyshja ishte ndarë.

TS Poll - Loading poll ...
@exklurxw3k4 #vesavllasaliu #shoqjaengushte #edonaberisha #bigbrotheralbaniavip ♬ Vengeance – iwilldiehere

Por, një video e publikuar në TikTok ka ngjallur reagime të shumta të qytetarëve ku pretendohet se Vesa nga afrimiteti i afërt me Edonën, e kishte ftuar në dasmë si shoqëruesen kryesore.