ShowBizzz

Super atmosferë, pamje nga dasma e Kleas dhe Elgitit

Klea dhe Elgiti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Çifti ka mbajtur një dasmë madhështore mbrëmjen e sotme në Himarë.

Xing ju sjell një video nga festa ku shihet një super atmosferë, ku Klea dhe Elgiti kanë kërcyer ndërsa i rrethonin një grup që i bien tupanave.TS Poll - Loading poll ...