ShowBizzz

“Tigri”, tregon kujt i “frikësohet” diaspora

Aktori i njohur i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Kreshnik Ibrahimi ka postuar një fotografi para një zyre doganore.

Ai ka ironizuar se diaspora i frikësohet grave dhe doganës.

“Qetyne edhe Grave ju tutem na Diaspora”, ka shkruar Tigri.

Autori i emisionit “Ich bin Albaner”, është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

TS Poll - Loading poll ...