ShowBizzz

U desh premiera e filmit që të zbulonim se Olta Gixhari është në pritje të ëmbël? (Foto)

Mbrëmjen e djeshme, Olta Gixhari ndodhej në Tuz për premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Aktorja gjithmonë sigurohet që të shfaqet në formë shumë të mirë, ku nuk nguron të tregojë dhe format e saj të mira trupore.

Mirëpo në daljen e saj të fundit, Olta na surprizoi.

TS Poll - Loading poll ...

Në një foto të bërë tashmë virale në rrjet, ajo shihet me barkun e rrumbullakosur, duke ngirtur në mëndjen e publikut një pyetje; Mos ndoshta është në pritje të ëmbël?

Për të zbuluar të vërtetën do të na duhet të presim për reagimin e saj.lokimagazine