U kapën “matt” së bashku, Vivien sapo dha përgjigjen e saj për shtatzëninë e përfolur

Pas disa javësh larg njëri-tjetrit dhe konfirmimit të ndarjes nga vetë ata, duket se Vivien dhe Getinjo i kanë dhënë edhe një shans njëri-tjetrit.

Dyshja janë kapur matt së bashku në Ferizaj, vendlindjen e reperit.

Vivi po ashtu ka rikthyer në Instagram postimet nga shtëpia e Getit, aty ku jetuan bashkë për një kohë, pas daljes nga BBVK.

Pasi u zbulua ribashkimi, kudo u përhap lajmi për një shtatzëni të mundshme të Vivien dhe shkak u bënë disa postime të saj me dorën në bark.

E përgjigjen më të mirë duket ta ketë dhënë mbrëmë Vivien.

Nga palestra e shtëpisë, jo në një kënd por në disa të tillë, Vivi i ka treguar top linjat e saj, përfshirë edhe barkun e sheshtë.Related Articles

Back to top button