ShowBizzz

U zunë sërish? Kejvina habit me veprimin ndaj Luizit

Ndonëse u pajtuan pas shuplakës së bujshme dhe zënkave në Big Brother VIP, duket se sërish ka ndodhur dicka mes Kejvinës dhe Luizit. Modelja ka tërhequr të gjithë vëmendjen me veprimin e saj të fundit, i cili tregon se ajo ka ende pakënaqësi ndaj këngëtarit.

U zunë sërish? Kejvina habit me veprimin ndaj Luizit

Kejvina e ka hequr Luizin nga lista e saj e ndjekësve në Instagram ku deri dje i komentonte vazhdimisht. Nga ana tjetër Luizi vazhdon ta ndjekë.

TS Poll - Loading poll ...

U zunë sërish? Kejvina habit me veprimin ndaj Luizit

Nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur mes tyre, por mbetet të presim.

U zunë sërish? Kejvina habit me veprimin ndaj Luizit

U zunë sërish? Kejvina habit me veprimin ndaj Luizit

U zunë sërish? Kejvina habit me veprimin ndaj Luizit