ShowBizzz

‘Unë i sqaroj gjërat në sy, jo me kunja nëpër story’, Mikela thumbon ish-banorët e Big Brother

Ish-banorja e Big Brother VIP 2, Mikela Pupa ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit dhe nuk u ka shpëtuar pyetjeve në lidhje me eksperiencën e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

'Unë i sqaroj gjërat në sy, jo me kunja nëpër

“Pse nuk poston më rreth ngjarjeve të Big-ut apo marrëdhënieve me ish-konkurrentët?”, e ka pyetur dikush.

TS Poll - Loading poll ...

“Sepse për mua Big-u ka mbaruar… Nuk mbaj hatërmbetje me asnjë dhe aq më tepër t’i hedh në Instagram, jam një person që më pëlqen gjërat t’i sqaroj në sy jo me kunja nëpër story”, iu përgjigj Mikela pyetjes, duke hedhur kështu një thumb për ish-banorët që ende hedhin kunja ndaj njëri-tjetrit me postimet në Instagram story.

'Unë i sqaroj gjërat në sy, jo me kunja nëpër