“Unë të mbaj në ajër”, Klodiana Shala bën për të qarë konkurrentin e Përputhen

Në këtë puntatë të fundit të Përputhen është zhvilluar takimi i Romaldos me Marian.

Por komenti mbi fizikun e Samonës ka marrë gjithë vëmendjen e takimit e madje ka sjellë edhe përplasje mes Ronaldos dhe opnionistes.

Në rolin e kësaj të fundit në studio ishte Klodiana Shala. Klodi është acaruar me sjelljen e Romaldos dhe situata ka dalë nga kontrolli.

“Unë ty të mbaj në ajër”, i tha Klodiana e cila bëri për të qarë Romaldon që la edhe studion.

Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)


Related Articles

Back to top button