Upsss, e dini çfarë epiteti i ka vënë Rita burrit të saj?

Rita Ora dhe Taika Waititi janë të martuar prej pak më shumë se një viti, por duket se shkëndija e pasionit është ende e ndezur mes tyre.

Në një dalje televizive, ajo ka zgjedhur ta cilësojë të shoqin si “zotin e seksit”.

E ftuar në emisionin e Andy Cohen, yllit të popit iu kërkua të përshkruante me një fjalë personazhe të ndryshëm. Duke prezantuar lojën ‘Cila është aura e tyre?’ , Ritës dhe shokut të ftuar Diplo iu kërkua të përshkruanin me radhë miqtë e tyre në showbiz.

Kur fytyra e Taikës shkëlqeu në ekran, Rita dukej paksa e turpëruar, përpara se të gjente fjalët e duhura: “Vetëm… vetëm… zoti i seksit“.Related Articles

Back to top button