VIDEO/ “S’ndihem shqiptare, më pëlqejnë serbët”, çfarë deklaronte Edona në Beograd

Edona James është emri më i komentuar përgjatë ditëve të fundit në rrjet. Trasgjinorja e cila ka thyer çdo tabu ka arritur që në reality show “Big Brother Vip Kosova”,të “rrëmbejë” zemrat e shqiptarëve.

Ajo është shprehur se ndonëse prej vitesh jeton larg atdheut, ka mall dhe dashuri për këtë vend.

Por, si duket në një intervistë të dhënë kohë më parë Edona s’ka qenë në të njëjtin mendim si sot. Ka qenë aktori Jeton Zogjani i cili ka publikuar një pjesë të një interviste të dhënë nga Edona ku thoshte se nuk dihet shqiptare dhe se pëlqen meshkujt serbë.


NewsBomb

TS Poll - Loading poll ...

Related Articles

Back to top button