ShowBizzz

VIDEO/ Tayna ka një arsye të madhe për të festuar sot!

Dita e sotme është shumë e veçantë për Taynën. Me 1 Qershor ajo bën plot 5 vite që është bërë pjesë e industrisë muzikore shqiptare. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo teksa ndau një video ku shihej me rroba banje në oborrin e banesës.

Duke festuar 5 vjetorin e karrierës sime në shtëpinë që ndërtova me punë dhe përkushtim. E bekuar dhe gjithmonë mirënjohëse”- shkruan Tayna duke treguar edhe një pjesë të banesës së saj.

Kujtojmë se hiti i parë me të cilin ajo mori famë ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom.

TS Poll - Loading poll ...