ShowBizzz

Vin Veli, flet për raportet që ka me Borën dhe me djalin, Arborin

Vin Veli ka dhënë së fundmi një intervistë për T7 ku mes të tjerash ka folur për raportin me Bora Zemanin pas ndarjes.

Ai ka treguar se ruan një raport shumë të mirë me moderatoren sepse duan të dy të mirën për djalin e tyre.

TS Poll - Loading poll ...

“Marrëdhënia është shumë e mirë. Gjithmonë ka qenë me mirëkuptim. Kemi qenë bashkë gjithmonë për të përbashkëtën tonë, djalin”, ka thënë Vini, teksa ka shtuar se takohet çdo ditë me Arborin.