ShowBizzz

Vivieni pajtohet me Getin, por fansat kapën një detaj: Është shtatzënë?

Vivien dhe Getinjo janë pajtuar! Vivien është shfaqur në oborrin e shtëpisë së Getit në Ferizaj, aty ku ishte zhvendosur pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”.

Vivieni pajtohet me Getin, por fansat kapën një detaj: Është

Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj. Në videon e postuar në Instagram story, Vivi shfaqet me barkun e rrumbullakosur e madje në një moment vendos dorën.

Vivieni pajtohet me Getin, por fansat kapën një detaj: Është

TS Poll - Loading poll ...

Kaq është dashur që të rihapen edhe njëherë thashethemet për një shtatzëni të mundshme të ish-banores.

Vivieni pajtohet me Getin, por fansat kapën një detaj: Është