ShowBizzz

Vivieni reagon për herë të parë për shtatzëninë

Vivien dhe Getinjo janë bashkë. Vivien është shfaqur në oborrin e shtëpisë së Getit në Ferizaj, aty ku ishte zhvendosur pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”. Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj. Në videon e postuar në Instagram story, Vivi shfaqet me barkun e rrumbullakosur e madje në një moment vendos dorën. Kaq është dashur që të rihapen edhe njëherë thashethemet për një shtatzëni të mundshme të ish-banores.

E përgjigjen më të mirë duket ta ketë dhënë përmes një postimi. 

Nga palestra e shtëpisë, jo në një kënd por në disa të tillë, Vivi i ka treguar linjat e saj, përfshirë edhe barkun e sheshtë. 

Vivieni reagon për herë të parë për