ShowBizzz

Zhaklin Lekatari në një marrëdhënie romantike, vjen reagimi i Krist Aliaj: Ja si u ndjeva kur u puthën

Mes Zhaklin Lekatarit dhe Krist Aliaj është përfolur gjithmonë se ka diçka më shumë se miq apo thjeshtë simpati. Këto aludime u shumëfishuan pas pjemasrrjes së Kristit në BBV, ku mbështetja nga ana e Zhaklinës nuk kursehej.

Kësaj të fundit, vetëm pak ditë më parë iu zbulua partneri.

Partneri i Zhakut është Gjergj Skëndo, emër i dëgjuar për median jo vetëm si biznesmen e milioner, por edhe për shkak të lidhjes së tij me ish-banoren e Big Brother 2, Aida Troka.

Krist Aliaj u pyet nga Ronaldo Sharka se si është ndjerë kur e pa Zhaklinën duke u puthur me një mashkull tjetër.

TS Poll - Loading poll ...

Kristi shprehet se është shumë i lumtur për të dhe mesa Zhaklina i ka treguar, janë një çift që shkojë shumë mirë me njëri-tjetrin.