Zyrtarizohet çifti i ri i showbizit, kapen në momente intime në Itali

Ylli i “Grey’s Anatomy”, Kevin McKidd dhe Danielle Savre nga Station 19, u panë bashkë në pushime në Itali.

E veshur me bikini ngjyrë portokalli, Savre, 34 vjeç dukej shumë e dashuruar në aktorin e famshëm.

Lajmi për romancën e tyre vjen pasi McKidd njoftoi se ai dhe ish-gruaja e tij Arielle Goldrath McKidd kishin paraqitur kërkesë për divorc në dhjetor të vitit të kaluar.Related Articles

Back to top button