Adelina Ismaili bashkë me të shoqin e të birin shkëlqejnë në dasëm

Adelina Ismaili bashkë me të shoqin, Valin dhe djalin e tyre të vetëm sonte po shkëlqejnë.

Të tre duken mrekullueshëm teksa po shkojnë në një dasëm.

Treshja duken elegant, e këngëtarja po shkëlqen në pink, duke ndjekur trendin e momentit, të ndikuar nga “Barbie”, shkruan “Kosovarja”.

Adelina Ismaili nuk është nga ato personazhe të famshme që shfaqet shpesh në publik.Related Articles

Back to top button