ShowBizzz

Aktorja e njohur Edita Dula sot ka arsye për të festuar

Edita Dula është një nga aktoret më të njohura të teatrit dhe të filmit në Kosovë.

Për të sot është ditë e veçantë pasi feston ditëlindjen.

Edita mbushi plotë 40 pranvera jetë, shkruan ‘’Kosovarja’’.

TS Poll - Loading poll ...

Artistja së fundmi po luan në serialin “Tre Vllaznit” me rolin e Gjevrijes./Kosovarja/