ShowBizzz

Aktorja kosovare po feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

Fitore Jashari, është një nga aktoret më të reja  tek ne që shumë shpesh po e shohim në teatrot dhe serialet tona vendore.

Fitorja sot feston ditëlindjen e 24-të.

TS Poll - Loading poll ...

Së fundmi Fitorën e kemi parë në “Akshamin me Gjylën”, ku luan rolin e Gonxhes.

Fitorja edhe pse në fillim të karrierës së saj ka arritur të marr zemrat e publikut me rolin e saj.

Ky 24-vjetor , Fitorën e gjen në listën e artistëve më të dashur të vendit tonë, shkruan “Kosovarja”.