Arbana Osmani konsiderohet një nga moderatoret më të pasura, por ky detaj nuk e thotë këtë

Arbana Osmani është një moderatoret që bën një jetë luksi.

Ajo komentohet për jetën e shtrenjtë dhe produktet firamato vazhdimisht.

Por siç duket, Arbana për sandale po kursen shumë.

Ajo shfaqet me të njejtat sandale për më shumë se një vit vazhdimisht, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Ky detaj ra në sy të ndjekësve të saj, duke lënë shumë pikëpyetje.

Nëse janë aq të përshtatshme apo ka vetëm ato, këtë e di vetëm Arbana.Related Articles

Back to top button