Ardian Bujupi i jep fund beqarisë

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi është një ndër artistët më të pëlqyer të estradës shqiptare.

Ardiani është komentuar gjithmonë sa i përket jetës së tij profesionale rreth projekteve të tij muzikore, por përsa i përket jetës së tij private, Ardiani e ka ruajtur gjithmonë në mënyrë hermetike duke e mbajtur larg vëmendjes së publikut.

Disa kohë në parë u zbulua se Bujupi është në një romancë me një vajzë shqiptare nga Kosova, madje thuhej se çifti kishin menduar të kurorëzonin dashurinë e tyre në martesë.

Burimet për “AfterParty’ bëjnë me dije se këngëtari e ka celebruar lidhjen e tij me një dasmë private në Gjermani.

Celebrimi ka ndodhur në prani të rrethit të ngushtë familjar të çiftit dhe deri më tani ata kanë preferuar ta mbajnë të fshehtë këtë gjë, duke mos zbuluar më shumë detaje.Related Articles

Back to top button