ShowBizzz

‘Arrij të fle për dy minuta por ajo…’, ja kush ja prish gjumin Ylli Limanit

Ylli Limani është shumë aktiv në rrjete sociale dhe së fundmi ka postuar një video në llogarinë e tij të TikTok ku tregon se i pëlqen shumë gjumi sa arrin të fle menjëherë sa vendos kokën në jastëk.

Por dikush ia prish qetësinë dhe ajo është e ëma.TS Poll - Loading poll ...