Kuriozitete

Zakon i çuditshëm: Tezja e nusës obligohet ta kalojë natën me dhëndrin në këtë vend

Ndoshta ato tingëllojnë tronditëse për një person mesatar, për njerëzit në Afrikë këto zakone përfaqësojnë një normë të vendosur që…

Read More »
ShowBizzz

Cistat e gjirit, mos i neglizhoni këto shenja

Kistet e gjirit janë qese të mbushura me likuid, të cilat në përgjithësi kanë natyrë beninje. Mund të ndodh të…

Read More »
ShowBizzz

“Tu rritën edhe ty po*dhët”, sulmohet në rrjet pas ndarjes nga Olsi, Egli i kthehet si asnjëherë ndjekëses

Këngëtarja Egli Tako ka qenë së fundmi në qendë të mediave rozë. Kjo pasi u zbulua ndarja me aktorin Olsi…

Read More »
Horoskopi

Horoskopi i Paolo Fox, e martë 6 qershor 2023: Dashuria dhe parashikimet për punën shenjë pas shenje

Këto janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e martë 6 qershor 2023 përkthyer nga noa.al: Horoskopi i…

Read More »
LifeStyle

“Domatja është frut”, nutriconistja: Pse të gjithë e njohin gabimisht si perim

Nutricionistja Enkeleida Ferrollari, e ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, foli në lidhje me frutat dhe perimet…

Read More »
ShowBizzz

Olsi Bylyku dhe Jul Deda rikthehen në “Portokalli”?

Dy nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar, Julian Deda dhe Olsi Bylyku, duket se do të kthehen sërish…

Read More »
ShowBizzz

A ekziston dashuria me shikimin e parë?

Reality show popullor “Love Is Blind” në SHBA, e mënjanon tërësisht konceptin e “dashurisë me shikim të parë”. Sepse në…

Read More »
ShowBizzz

Donaldi me Borën, po Romeo nga kush shoqërohej në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Mbrëmjen e të dielës Klea dhe Elgiti mbajtën një dasmë madhështore me shumë të ftuar nga showbizi. Mes tyre edhe…

Read More »
ShowBizzz

Askush nuk e priste! Veprimi i papritur që bëri Kristi ndaj ‘ish-vjehrrit’ (Foto)

Këngëtari i njohur, Sabiani, ishte të dielën i ftuar në “Portokalli” në Top Channel. Në “Instagram”-in e emisionit të humorit…

Read More »
ShowBizzz

Flasin apo nuk flasin më?! Ja si është marrëdhënia e avokates së Johnny Depp me aktorin pas përfundimit të gjyqit!

Së fundmi, avokatja e yllit hollivudian Johnny Depp, Camille Vasquez, zbuloi se ajo është ende në kontakt me aktorin. Një…

Read More »
Back to top button