Sport

Stiven Shpendi prezantohet te Empoli: Kristjan Asllani më dërgoi ‘sms’ urimi, u gëzova

Sulmuesi i Kombëtares U-21 të Shqipërisë, Stiven Shpendi është lojtari më i ri i Empolit në Serie A. 20-vjeçari bëri…

Read More »

Kylian Mbappe “harron” Parisin dhe futbollin, francezi shijon pushimet me dy bukuroshe

Futbollisti i njohur Kylian Mbappe është i detyruar të stërvitet larg skuadrës së parë të PSG-së sëbashku me disa lojtarë…

Read More »

Ndërron jetë në spital futbollisti shqiptar

Kevin Kuka, futbollisti me origjinë shqiptare i Virtus Bolzanos, nuk arriti që t’i mbijetojë aksidentit. Aksidenti i tmerrshëm rrugor ndodhi…

Read More »

Truket e trurit: Pse një penalti mund të humbet edhe nga lojtarët më të mirë?

Humbja e një finaleje apo e një ndeshjeje të rëndësishme për shkak të një penaltie është shumë e vështirë për…

Read More »

Barcelona zyrtarizon mesfushorin Gyndogan

Gjithçka është zyrtare, Ilkay Gundogan është lojtari më i ri i Barcelonës. Mesfushori gjerman u largua nga Manchester City në…

Read More »

One swallow does not make the spring

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Hibs and Ross County fans on final

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Spieth in danger of missing cut

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Persuasion is often more effectual than force

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »

Xbox boss talks Project Scorpio price

Stay focused and remember we design the best WordPress News and Magazine Themes. It’s the ones closest to you that…

Read More »
Back to top button