ShowBizzz

‘Bëj çfarë të më dojë kokrra e qejfit’, Ermiona zbulon të vërtetën e raportit të saj me Luizin

Në rrjet është përfolur shpesh se marrëdhënia mes Luizit dhe Ermionës është krisur, por kjo nuk është aspak e vërtetë. Këtë e ka treguar vetë ish-banorja e Big Brother VIP, teksa ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”.

'Bëj çfarë të më dojë kokrra e

Gjatë intervistës me Bietën, ajo tregoi se Luizin “e ka zemër” dhe se lajmet që qarkullojnë lart e poshtë nuk i interesojnë.

TS Poll - Loading poll ...

'Bëj çfarë të më dojë kokrra e

“Unë atë që doja të bëja për Luizin, e bëra. Ai është fitimtar, gjërat e tjerë s’më interesojnë. Unë doja që Luizi të ishte fitues dhe është. Se thonë ushtare… po më do qejfi jam dhe ushtare, më do qejfi jam dhe fanse, kur më do qejfi bëj çfarë të më dojë kokrra e qejfit”, u shpreh Ermiona.

'Bëj çfarë të më dojë kokrra e

'Bëj çfarë të më dojë kokrra e