ShowBizzz

Beniada Nishani feston sot ditëlindjen, a e dini sa vjeç mbush modelja?

Modelja dhe moderatorja Beniada Nishani feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 32 vjeçe.

Beniada u kthye në një nga personazhet më të preferuar të publikut brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1.

Gjithmonë e çiltër dhe humor të mirë ajo fitoi zemrat e shumë shqiptarëve të cilët e mbështetën atë gjatë aventurës së saj televizive.

TS Poll - Loading poll ...

Sot ajo drejton një rubrikë në programin “E diell” dhe ka hapur linjën e saj të veshjeve.