Beyonce me fustan identik si të Yllka Kuqit

Valdrin Sahiti është pika e përbashkët që e lidh këngëtaren e madhe botërore Beyonce dhe yllin e muzikës në Kosovë, Yllka Kuqi.

Dizenjatori ka punuar dhe vazhdon të punoj kreacione unike për dy këngëtaret në fjalë.

E, një fustan u ka bërë të dyjave të njëjtë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë gjë e ka treguar vetë Yllka Kuqi në faqen e saj në Instagram.Related Articles

Back to top button