Big Brother vazhdon jashtë, Luizi akuzon Kristin për kopjim

Luizi dhe Kristi kishin shpesh debate brenda shtëpisë së Big Brother VIP, por duket se edhe jashtë me komentet e tyre e kanë kthyer në një reality show.

Së fundmi Luizi ka akuzuar Kristin se i ka kopjuar pozicionin në foto.

Big Brother vazhdon jashtë, Luizi akuzon Kristin për kopjim

Kristi ka postuar një foto i ulur në karrige, ashtu si foto e Luizit e pak ditëve më parë. 

Big Brother vazhdon jashtë, Luizi akuzon Kristin për kopjim

TS Poll - Loading poll ...

“Ku mi gjen këto pozicione aman”, i komenton Luizi. 

”Ti më mësove, të kujtohet”, ia kthen Kristi.

Big Brother vazhdon jashtë, Luizi akuzon Kristin për kopjimRelated Articles

Back to top button