ShowBizzz

Bledi Mane i bënë hygjym me puth Shota Baraliun, fiken dritat në emision – E pabesueshme çfarë ndodh!

Në emisionin Kojshia Show, këtë të diel mysafirë ishin: Gazetari i njohur nga Shqipëria, i cili ishte edhe banor i Big Brother VIP Albanian 2, Bledi Mane, si dhe aktorja e njohur kosovare, ish-banore e Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu.

Të dy, në këtë emision dhuruan një shou të vërtetë për shikuesit.

Nuk munguan as edhe flirtet mes tyre.

Aktorja Shota Baraliu, qysh në minutat e para të emisionit ia bënë propozimin Bledi Manes, duke i thënë se nuk e shti në dorë atë një femër e Kosovës, se pastaj ky nuk do të kishte folur keq për Kosovarët më asnjëherë.

Në minutën e 43:00, pasi gazetari Bledi Mande tha se dëshiron ta puthë aktoren, në emision fikën dritat, ndërsa ajo çfarë ndodhi më pas, ishte tejet komike.