Buci tenton ta ndaj çiftin Adri dhe Iliriana?

Buci lojën e tij këtë javë e ka zhvilluar më shumë se kurrë.

Ai bëri edhe disa pyetje për çiftin, duke tentuar ti fus në konflikt me njëri-tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Adritu iu drejtua Buci “Mos ke ardh me bo femër këtu”, duke hedhur dyshime mos ka diçka mes tij dhe Shqipes.

Si e vlerësoni lojën e Bucit?Related Articles

Back to top button