ShowBizzz

“Burrnesha jonë”, epiteti që motra e Bucit ia jep bashkëshortes së vëllait!

Vëmendja e “prime-it” të mbrëmshëm të Big Brother VIP ka qenë te Santiana dhe Buci.

Publiku ka vënë re se dyshja janë shumë të afruar mes vete dhe kanë nisur aludimet nëse mes tyre ka më shumë sesa shoqëri.

Mbrëmë, Buci u vizitua nga e dashura e tij, e cila tha se nuk ka dyshim në dashurinë e tyre dhe në lojën e Bucit.

TS Poll - Loading poll ...

Teksa të gjithë prisnin ndarjen e tyre, ajo i tha Bucit se asgjë mes tyre nuk ka ndryshuar.

Për këtë është shprehur krenare motra e Bucit, gazetarja Mirjeta Dervishi.

Ajo ka thënë se Verona është “burrnesha” e familjes dhe e ka vlerësuar lart për veprimin e bërë.