ShowBizzz

Butrint Imeri marton vëllain, pamje nga dasma madhështore

Dita e sotme është e veçantë për familjen e këngëtarit të njohur, Butrint Imerit.

Datë speciale pasi vëllai i artistit është martuar, shkruan ”Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Këtë e zbuloj këngëtari përmes disa fotografive në InstaStory nga dasma ku kishte pozuar me çiftin, Shkumbin dhe Florena.

”Urime për çiftin ma t’ri”, ka shkruar ai, teksa ka postuar imazhe edhe me dasmorët./Kosovarja/