ShowBizzz

Capital T, Majk dhe Ledri, publikojnë në mes të ditës hitin ’Yjet Dalin Natën’

Tre reperët shumë të dashur për publikun, Capital T me Majkun dhe Ledrin sot kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

‘’Yjet Dalin Natën’’, quhet projekti më i ri që pritet të shndërrohet në hit.

Bashkëpunimi ishte paralajmëruar para disa ditësh, ndërsa sot është publikuar së bashku me videoklip. 

Videoklipi është i veçantë, ndërsa në vazhdim mund ta dëgjoni: